Moja córka wprost przepada za tym nieoczywistym połączeniem słodkiego ze słonym. Spacerując po Krakowie, wybieramy najczęściej ten smak lodów. A gdyby tak zrobić te lody samodzielnie. Spróbujmy zatem.

PS z podanego przepisu wyjdzie około 1 l lodów, koszt składników wyniósł około 24 złote, nie licząc mojego czasu pracy, a nie ukrywam, narobiłem się przy tym przepisie :)

Patrzeć czy jeść? Ok, lepiej jeść. Ten prosty deser osłodzi najpodlejszą październikową pogodę. Przepis jest prosty jak noga od stołu.